Ostatní

Informace, nový blog...

24. srpna 2017 v 22:49 | K.
Ahojte všichni, zase to je doba, co jsem se neozvala. Fakt jsem nestíhala. Pořád jsem někde lítala... práce, vyřizování, kamarádi, rodina. Když jsem byla doma, padala jsem hubou do postele a spala. Teď mám chvíli času, pak zase hned letím na oběd s babi, pak utíkám za kamarádkou, dobalit se, uklidit a bude večer a já můžu jít zase spát. Nebo možná večer budu dopisovat tenhle článek, kdo ví. Tak jako schválně jo, kdy tenhle článek zveřejním. Teď je půl 11 dopoledne 24/8.

Co je u mě nového? Klikněte na celý článek a dozvíte se víc, hehe.

Jak to se mnou vypadá

17. července 2017 v 17:00 | K.
Ahoj, holky, jsem v jednom kole a nic nestíhám. Jsem v jednom kuse v práci a po práci se mi už nic moc dělat nechce. Za červenec jsem měla pouze 3 dny volno a z toho dva dny jsem byla mimo a jela na výlet. Tento týden mám ranní, tak jsem si řekla, že je na čase zase něco napsat. Tak pokud vás zajímá opět něco z mého života, klikněte na celý článek.

Update

18. června 2017 v 23:22 | K.
Ahojte, holky, řekla jsem si, že je už na čase se ozvat a dát vám nějaké info o mém životě. Co se stalo, děje a co se bude dít. Na chatě už dávno nejsem, maturitu mám za sebou, v Chorvatsku jsem už taky byla. Stalo se toho tolik, že to asi rozdělím na podkapitoly, protože bych se v tom jak já tak ani vy nevyznaly. Takže pokud vás zajímají informace o mně, mém životě a hubnutí, rozklikněte celý článek a pusťte se do čtení!

Comeback

28. ledna 2017 v 20:29 | K.
Zdravím vás všechny, kteří i po tak dlouhé odmlce navštíví tento blog.
Nevím, kde bych měla začít.

Praha

15. září 2016 v 21:49 | K.
Tento týden jsem tomu přidávání taky moc nedala. No a nebude to ani o nic lepší, protože teď se ozvu až v úterý. Zítra slaví kamarád narozeniny, takže jdu tam a v sobotu ráno jedu do Prahy a budu tam až do pondělí. Hlavní důvod, proč do Prahy jedu je ten, že v neděli je koncert Nickelback, na které se neskutečně těším. No a tak jsme to spojili s takovým víkendem v Praze. Já, kamarád a kamarádka. Bude to pecka, teda, doufám!

Jak to bude s jídlem netuším. Popravdě to teď docela kazím, nevím, kam se to všechno podělo. V jednu chvíli mám chuť začít jíst více a zdravěji a v druhé chvíli si říkám, že ne, že to až později.

Takže nemám absolutně čas se ozvat během následujícíh pár dní. Zítra nebudu stíhat vůbec - sbalit se, nachystat se, oslava atd. Nesmím to tam hlavně přehat a jít brzo domů. Posledně když jsem šla na oslavu a pak jsem jela další den do Prahy, měla jsem naspanou hodinu a půl, což teď rozhodně nechci.

No nic, nebudu vás dále zdržovat, ozvu se v úterý. ♥

 
 

Reklama