Leden 2018

Den 3

31. ledna 2018 v 22:33 | K. |  r. 2018
DETOX - den 3.

žádné jídlo
vypito 2 l detoxikačního "drinku"

pohyb: x

Ozvu se zítra. Jsem zase úplně ko a nemám už sílu cokoliv psát. :D Jen mám prostě tendenci si tady každý den "dát", ať vím jak mi to šlo/nešlo. No, snad mi to vydrží. :D

Den 2

30. ledna 2018 v 23:48 | K.
DETOX - den 2.

žádné jídlo
vypito 2 l detoxikačního "drinku"
pohyb: posilování nohou

Začínám být taková malátnější. :D Jinak ten "drink" je z javorového sirupu, citrónů a kájenského pepře. Dnešek byl o něco těžší vydržet, protože včera jsem nemusela přijít do styku s jídlem, ale dneska jak jsem dělala děckám večeři... no úplně jsem na to měla chuť! :D

Nemám teda ani tak moc co psát, navíc jsem šíleně unavená, takže mizím spát! Dobrou noc.

Den 1

29. ledna 2018 v 23:02 | K. |  r. 2018
DETOX - den 1.

žádné jídlo
vypito 1,25 l detoxikačního "drinku"

pohyb: posilování břicha

Ahojte děvčata, tak jsem zase zpátky! Tentokrát už doufám, že budu přispívat pravidelně. Že i když to pokazím, tak se o to s vámi podělím a že nebudu pořád jak trubka začínat pořád od začátku. Jak můžete vidět nahoře, v začátku jsem začala s detoxem. Popravdě, nedávám ho kvůli tomu, že něco zhubnu (a pak jak začnu jíst, něco zas naberu, já vím, vím všechny následky), jasně, je to takový bonus, ale já s ním spíš začala kvůli tomu, aby se mi stáhl žaludek a já pak mohla přejít na lehčí, menší stravu. Teď mám rozežraný žaludek, že bych sežrala i slona a bylo by mi to málo. No a taky se mi třeba to moje tělo "vyčístí", i když tomu takovou váhu nedávám. :D

Jinak co bych vám tak pověděla... včera jsem měla narozeniny a je mi "krásných" kulatých 20. Nějaká větší párty se nekonala, protože nejsem v ČR (a já to chci oslavit s lidmi, které znám x let!!!), takže jsem akorát tady zašla s kámoškou na večeři. První, kdo mi popřál k narozeninám byl kluk, do kterého jsem byla zamilovaná v 16. A v 17. A v 18. A on mě samozřejmě nechtěl (nečekaně:D). Ale cítím z něj, že mu taky nejsem úplně šumák. A prostě máme k sobě tak nějak pořád blízko... i když jsme se neviděli rok a půl, stejně si jednou za uherák napíšem, jak si žijem. A tak jsme na moje narozeniny zavzpomínali na naše staré strávené chvíle pospolu.

17.1.2018

17. ledna 2018 v 23:42 | K. |  Jídelníček
12:00 - sekaná s horčicí
14:15 - miska jahod s malinami
15:00 - pár lžiček čokolády (dělala jsem cake, tak chápete :D)
20:00 - čínská kuřecí polévka

pití: 1l vody

Tři dny po sobě sekanou. No, co vám budu povídat. Připomíná mi to domov. :D Odpoledne jsem udělala cake a mám v plánu si ho dát až na snídani. Akorát jsem musela ochutnat čokoládu, když jsem ho dělala, ach jo. Ty moje zlozvyky. A instatntní kuřecí polévka... to mi zas připomíná základku. A objevila jsem ty polévky fakt náhodou, v polském oddělení. :D A ano, vím, že to je mega nezdravé, ale nešlo odolat. Nevím čím to je, ale normálně mi chybí věci, které jsem doma nejedla - třeba paštika Májka. Jako nekecám, doma jsem to nejedla a tady nad tím přemýšlím, jak bych si to dala. :D To bude tím, že mi chybí domov nooo.

Ten malej smrad mě neskutečně nasírá. A jsem pak z něj nasraná, podrážděná a pak mě vytočí cokoliv - stačí blbá otázka, fotka a hned vyjedu. Já fakt nevím, jak to všechno dlouho vydržím. Zůstávám tu už jen z toho důvodu, že potřebuji našetřit nějaké peníze. A taky kvůli mému pojištění. Jinak bych byla už dávno fuč.


16.1.2018

16. ledna 2018 v 23:18 | K. |  Jídelníček
07:45 - toast s nutellou (potřeno fakt málo :D)
10:30 - oříšky
12:30 - brambory pečené v troubě se sýrem, kuřecí maso a zelenina
15:00 - pár lentilek
20:00 - sekaná s hořčicí, 3 lžičky nutelly

pití: 1,5l vody
pohyb: 2,51 km běhu

Zase začínám lozit tam kam nemám. Začíná se v mém životě objevovat další chlap. A to u mě znamená jediné. Chlap = zklamání. A já se fakt divím, že po tom všem jsem pořád stejně neponaučitelná. Možná je nakonec chyba ve mně, že jo Možná si moc vše beru a pak to tak dopadá. Těžko říct. Jak tohle zas bude probíhat, to jsem fakt zvědavá. :D Protože tohle není konec. Tohle je teprve začátek toho všeho. :D

Koupila jsem si krásné šaty na ples! Někteří jste mohli vidět na instagramu. :D Objevila jsem je v sobotu a pořád přemýšlela, zda je koupit. Do dneška mě to nepřecházelo, tak jsem je šla koupit. A dokonce dneska byly ještě o £10 levnější. No nekupte to. :D Akorát do toho musím něco zhunout, samozřejmě. Bříško, boky... aby to vypadalo lépe. Ale to je všechno v plánu, takže se toho nebojím.

Zítra mě čeká klasický pracovní den se smráďaty. Už teď se mi ježí chlupy. Zlaté dny, kdy jsem off. :D

Tak zas zítra. :)


15.1.2018

15. ledna 2018 v 21:47 | K. |  Jídelníček
10:30 - hruška
15:00 - sekaná, mrkev, hořčice
20:00 - hruška

1,5l vody

Ahoj, ahoj. Co vám budu povídat, jsem líná psát. Ale to se změní! Teda aspoň doufám, haha. Když tak vždycky hodím jen rychlý jídelníček bez komentáře. Ach ta moje lenost.

Jinak děkuji za váš zájem o to, co se tady děje. Až nebudu líná, rozepíšu se o tom. Je mi o něco lépe. Minulý týden jsme měly s mojí HM takový talk, tak jsem si celkem ulevila. Každopádně v pátek jsem se málem zase houpala na stromě z toho malého smrada. Občas i z HD. No prostě to je jak všude, jeden den dobrý, druhý den blbý.

A taky nevím co se svým životem. Moje plány se mění ze dne na den. Ale o tom zas jindy.

Mizím spát. Jsem ko.

7/1/2018

7. ledna 2018 v 19:42 | K. |  Jídelníček
17:00 - čoko tyčinka, 5 zlatých oplatek

pití: 1l vody
pohyb: 2,37 km běhu

Nemám vůbec chuť jíst. Vlastně ty blbosti jsem snědla jen proto, protože je tu mám. Nejím vlastně i kvůli hubnutí, ale teda 80 % v tom má podíl můj psychický stav. Jsem totálně, ale totálně v háji. Možná ani ne tak já, ale ty situace tady. Jsem přes 4 měsíce v Londýně, teď tu jsem týden po návštěvě v ČR a chci zpět. Chci domů. Chci zpět do ČR, přestěhovat se do Prahy, najít si práci, přítele a začít žit normální život.

Dneska jsem se cítila tak v háji, že jsem si koupila letenku domů. Na březen. Protože je ples. A já všem vykládala, že na ples dojedu i kdyby nevím co. Co už nikdo neví je to, že po plese se do Londýna už nevrátím. Teda pardon, ví to kamarádka. Dneska jsem s ní Skypovala 3 a půl hodiny a tak jsme si poplakaly. Protože všem vykládám, jak je to tady vlastně fajn. Není. A tak jsem se u toho Skype složila. Co na to říct více, že jo. To, že se vracím musím mým rodičům říct až později. Protože kdybych jim to řekla teď, byli by moc starostliví, že co se vlastně tady děje. A to nechci. Přetrpím si tu ty dva měsíce a kousek a bude to fajn. Zas nechci, aby to tu znělo, že to tu je nesnesitelné, ale zase úplně v pohodě taky ne. No, co se dá dělat. :D Aspoň mám zkušenosti a zkušenosti.

Dopoledne jsem byla jen běhat. Jinak jsem celou dobu doma. Uklízím a skypuju. Takže ani nevím, co pořádně psát. :D

Tak zase zítra. :)

5/1/2018

6. ledna 2018 v 0:12 | K. |  Jídelníček
13:00 - 6 malých čoko bonbónů
19:00 - těstoviny s mletým masem a rajčatovou omáčkou
21:00 - hot chocolate

pití: 1l vody, 1l čaje
pohyb: 2,65 km běh

Ty těstoviny byly "nucené". Psala mi moje HM (host mum, matka od děcek, které hlídám), že mi nechala večeři na talíři. No takže mi bylo blbé si to nevzít. Každopádně to bylo moje první "pořádné" jídlo za ten den. To jejich anglické jídlo mi totiž přestáva chutnat a byla jsem dneska líná si něco chystat. Navíc cítím jak jsem ze všeho už přejezená. Akorát tu mám ještě z ČR pár sladkostí, takže to je občas lákadlo. :D

Míry/váha

5. ledna 2018 v 18:21 | K.

3/1/2018

3. ledna 2018 v 21:29 | K. |  Jídelníček
Zdravím vás, moji milí. Pravděpodobně už tady nikdo nechodí a zapomněli jste na mě. Nevadí. Koneckonců, vždycky to byl blog spíše pro mě. To, že jste ho navštěvovali byl takový dobrý, sladký bonus. Hodně se toho událo, každopádě vypsat vše za poslední měsíce, to nejde. Ani by vás to nebavilo. Možná někteří mě pořád sledujete na Instagramu (teď ho mám teda zrušený), tak jste o mně mohli mít pořád nějaký přehled.

Takže tak ve zkratce. Pořád bydlím v Londýně. Jsem pořád u stejné rodiny. A jsem pořád tlustá, hehe. Každopádně, už nemám nasazené růžové brýle jak v srpnu, když jsem sem letěla. Takže ne, není to tady tak cool jak jsem si myslela. První dva měsíce byly fakt super. A pak to šlo do sraček. Takže tu tak žiju/nežiju a rozhoduji se, co dál.