Jak to se mnou vypadá

17. července 2017 v 17:00 | K. |  Ostatní
Ahoj, holky, jsem v jednom kole a nic nestíhám. Jsem v jednom kuse v práci a po práci se mi už nic moc dělat nechce. Za červenec jsem měla pouze 3 dny volno a z toho dva dny jsem byla mimo a jela na výlet. Tento týden mám ranní, tak jsem si řekla, že je na čase zase něco napsat. Tak pokud vás zajímá opět něco z mého života, klikněte na celý článek.


V práci je to katastrofa. Jako fakt šílené, odpočítávám dny do konce. To je pořád: "A K., udělej tohle. A udělej tamto. A ještě udělej tohle. A už jsi udělala toto?" Já jsem typ člověka, který nesnáší, když mi někdo říká, co mám a jak to mám dělat. Tím tuplem se mi to pak už dělat nechce vůbec. Pak do mě valí věci, které já absolutně nemůžu vědět, když jsem tam krátce a je zbytečné si všechno pamatovat, když za dalších 14 dní už tam nebudu. Každý se tam pomlouvá a je to tam takové blbé. Někteří lidi, kteří tam přijdou mě taky serou - že nepozdraví jako první, oka. Chápu. Ale že jsem se dneska čuměla na jednoho IDIOTA a říkám mu: "Dobrý den." a on nic? Slušné vychování levl 000000.

Každopádně mi do práce chodí takový jeden naprosto krásný chlap. Jako fakt, to je radost pohledět. Já ho prvně nijak neregistrovala, dokud nedošel ke mně a nepovídá mi: "Slečna -----, že?" Měli jste vidět moje vykulené oči, odkud mě jako zná tak krásný chlap a já jeho ne. Protože proboha, odkud by mě znal? No zmohla jsem se jen na "jojo" a pak odešel. Můžu říct, že od té doby jsem nepřemýšlela nad ničím jiným než nad tím, kdo to je a odkud mě zná. A zjistila jsem to! Trvalo mi to asi dva dny pátrání. :D :D On tedy pořád chodil ke mně do práce, s hezkým "dobrý den" mě pozdravil a svět byl najednou krásnější. :D Haha, to zase berte s nadsázkou. Vtipný je to, že máme několik společných přátel, on zná moji sestru, pár mých kamarádů apod. a prostě si říkáme "dobrý den". Ale je to cute, fakt se mi to líbí. :D

Ještě větší komedie přišla včera - v neděli. V sobotu večer jsem šla po dlouhé době pařit a přehnala jsem to s alkoholem. Byla jsem tak opilá a unavená, že jsem se v jednu chvíli opírala o mého kamaráda a pak o B. Mého kamaráda nenapadlo nic lepšího než si mě vyfotit - jak jsem opřená o B. se zavřenými oči - a dal to na fb. Od té doby jsem byla u všech asi téma číslo 1 a viděli to snad všichni. I můj KRASAVEC z práce! Chápete to? On to viděl, protože se zná s tím mým kamarádem. Prostě tu odpornou fotku viděl a ještě ji lajkl! :D No jelikož jsem šla v neděli odpoledne do práce - s kocovinou a pocitem, že pozvracím vše, co vidím - modlila jsem se ať do práce nedojde Krasavec (jeho nynější přezdívka :D). Samozřejmě došel a hrozně se mi smál. Došel ke mně se smíchem a povídá mi: "Tak co, už vyspinkaná?" Já myslela, že se propadnu ostudou do země. A to jsem se ještě vtipně v sobotu večer opilá bavila s jeho bratrem!! :D Ajajaaaj.

B. začal chodit s Děvkou č. 1. Vlastně mě to nijak nepřekvapilo ani mě to nijak nevykolejilo. Žádné hroucení a depky nečekejte. :D Jsem až moc v klidu. Čím jsem si byla 100 % jistá a pořád tím jsem, je to, že jí nemiluje. Kdyby ano, byl by s ní už dávno a ne až poté, co jsem to já "ukončila". V uvozovkách je to proto, protože jsem to neukončila finálně. Podvedl ji se mnou. Neptejte se, nekomentujte. Myslím, že Děvka č. 1 se nemůže dočkat toho až se odstěhuji do Londýna a vyklidím pole. Já jsem vlastně ráda za to, že si vybral ji a ne mě. Protože jsem ráda, že já nejsem ta, z které dělá pi*u, ale je to ona. A když vidím, jak se chová, když je ve vztahu - děkuji, nechci. Já nechci aby se takhle choval můj přítel, takže jsem vlastně ráda, že to dopadlo všechno takhle. Jediné, co nechápu je to, že i když ho nechci, a když se mi nelíbí ani to chování, stejně mě něco k němu táhne. Snad to přestane, když odjedu do Londýna. Občas mě napadne myšlenka, že to Děvce č. 1 řeknu, že jí jako se mnou podvedl. Ale pak to zavrhnu. A pak mě to zase napadne. Tři dny se mi o tom zdálo v kuse, jak jí to povídám. A já nevím, co dělat - řict/neříct. :D

40 dní do odletu! Neskutečně to letí a můžu říct, že už proběhly první společné slzy, že letím. Těším se, strašně moc, ale když si představím, že za měsíc a pár dní už prostě nepůjdu v sobotu večer s přáteli si sednout a budu x kilometrů daleko... budou mi všichni strašně chybět, ale chce to nabrat nové zážitky, poznatky, zažít nové dobrodružství, poznat novou kulturu a lidi! Já se zase vrátím. Za rok, za dva. To vím.

Hubnutí se mi nic moc nedaří. Pořád neumím tak nějak správně jíst. Zkouším a zkouším, ale jsem na stejném místě. Neumím se do toho tolik opřít jak dřív. Snad mi to brzo půjde. Ale jsem šťastná, víc než kdy dříve. :))

Nový blog o Anglii už mám založený, jen na něm nic není, protože blog.cz v poslední době zlobil, ale hned jak to dám k světu, dám vám sem adresu!

Užívejte prázdnin a života! :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skinny-hannah skinny-hannah | Web | 18. července 2017 v 6:36 | Reagovat

Haha, takový poflirtováníčko může zpříjemnit práci, že?:D
Jinak tý děvce bych to asi neřikala. Hooodně bych na t narážela před B., jakože "dej si na mě pozor, nebo ti rozmlátim vztah kladivem:D:D", ale řekla bych jí to jen v případě, že by udělala něco fakt hnusnýho, ona nebo on..

2 Bella Bella | Web | 20. července 2017 v 11:29 | Reagovat

Ty jo tak to musí bejt super mít takového krasavce co kolem krouží ^^. Jinak ti hrozně závidím ten Londýn!

3 B. B. | Web | 20. července 2017 v 20:28 | Reagovat

Já teď do práce nastoupila a stačila mi první dvanáctka a mám ruce vytahané jako opice.
Tak aspoň máš Krasavcem obzvláštněnou práci, aspoň je na co koukat :D!
Máš to taky ve vztazích pěkně zajímavé :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama