12/4/2017

12. dubna 2017 v 21:39 | K. |  Jídelníček
snídaně: meruňková přesnídávka
svačina: x
oběd: zeleninový salát s kuřecím masem a dresingem
svačina: x
večeře: těstovinový salát

pití: 1l vody, 2 skleničky červeného vína s colou
pohyb: 3,5 km běh
váha: 74,9 kg

Konečně jsem pokořila těch 75 kg, takže doufám, že už to bude dál jen klesat. Jelikož jsem si do školy s sebou nestihla připravit jídlo, přemýšlela jsem, co si koupit. No prvně jsem chtěla jít do Albertu, ale když jsem si představila sama sebe jak tam půl hodiny běhám a přemýšlím, co by bylo vhodné, zakempila jsem to do jedné pizzerie, kde si obvykle beru sýrové tousty. Tak jsem si dneska řekla, že zkusím už konečně změnu (protože toust - pečivo, sacharidy a sýry - tuky) a vzala si zeleninový salát s kuřecím masem. Bože, to bylo fakt boží a mňamózní a byl toho plný kotel, že jsem se toho dost najedla.


Mé zážitky vlakem pokračují. Dneska si ke mně přisedla čtveřice dívek ve věku patnáct let, které se zrovna vracely z přijímacích zkoušek. To, že mluvily na celý vagón a smály se jak pošahané bych přešla. Já v jejich věku asi nebyla o nic jiná a jsem fakt ráda, že tento věk mám už za sebou. :D Takže tedy, nebylo by to nic divného, kdyby vám ty holky, o čtyři roky mladší, neřekly: "Dobrý den." A pak jsem dokonce zaslechla oslovení: "Paní." Tak já nevím, jestli vypadám fakt tak staře, nebo jestli si ze mě nedělaly prdel. :D

Taky jsem z vlaku zjistila, že jeden chlap pravděpodobně podvádí svou manželku. No fakt, minulý týden si ke mně přisedl a jel s takovou hezkou ženskou a byly to samé pusinky a objetí sem a objetí tam. No a dneska si ke mně zase přisedl a jel s další babou, pravděpodobně manželka, jak jsem usoudila dle jejich rozhovoru.
Chlap: Ty jo, já jsem se dneska tak špatně vyspal a zapomněl jsem vypnout televizi v noci.
Ženská: Jo? Fakt?
Chlap: No jo, ty ani nevíš, tys už dávno spala.
A pak se bavili cosi o jejich synovi.
Věřte mi, cestování je fakt zábava. :D

Taky jsem byla běhat a dneska jsem si to trošku prodloužila a šla i přes louky a lesy. To jsem teda neběhala, protože to byl velký kopec a to jsem fakt nevyběhla. :D Takže to byl takový procházkoběh a bylo mi fakt fajn. Teda až do té doby, dokud se přede mnou neobjevily srnky a já měla strach, že se rozběhnou ke mně a zabijí mě. :D Ale vše v pohodě a já to ve zdraví přežila.

Mám se teď fakt báječně (nesmím to zakřiknout!). Snažila jsem se si konečně přepnout hlavu na pozitivní myšlení a na vše dobré a asi se mi konečně fakt daří, tak snad to zase nebude žádný chvilkový proces.

Snad se máte dobře! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 looking-for-the-way looking-for-the-way | 13. dubna 2017 v 0:16 | Reagovat

Tak u tohohle článku jsem se fakt zasmála 😂😂.
Myslím, že by tě ty srnky zabily, protože jsou to masožravci a jak známo, lidské maso jim chutná nejvíce 😂😂😂😂.
Tak jo, přeji ti, ať to pozitivní myšlení není jen chvilkový stav a ať ti to vydrží.
Měj se pěkně☺☺

2 B. B. | Web | 13. dubna 2017 v 13:46 | Reagovat

Já mám s tímhle celkem problém, já když jdu někam na jídlo, tak si většinou mám tendenci koupit si to ozkoušené a bojím se jít do salátů atd. :D.
Jo, taky mně někdy baví poslouchat při cestách rozhovory atd. a s tím oslovením "paní" se mi to už stalo taky :D.
A ty srnky?:DDD Mi hrozně připomnělo, když jsem byla v lese s mamkou a s babičkou a blízko nás něco zachrochtalo, to ti říkám, tak rychle jsem v životě neběžela :D.

3 T&J T&J | E-mail | Web | 14. dubna 2017 v 10:47 | Reagovat

Jéé tak to moc gratulujeme, že si tu váhu pokořila! :) To je krásný :)

4 viv-is-on-a-diet viv-is-on-a-diet | 14. dubna 2017 v 15:32 | Reagovat

:-D Je to divný, když mi někdo řekne paní. Většinou slečno nebo tak. Ale zase na druhou stranu nesnáším, když mi někdo cizí hned tyká (i když záleží na člověku, někdy je to naopak přirozenější), takže mě se člověk asi jen tak nezavděčí. Nikdy nezapomenu, když mi poprvé nějaký malý kluk řekl: „Dobrý den, paní.“ :-D

Váha ti úžasně klesá, moc ti přeju, aby to tak pokračovalo! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama