Duben 2017

Třetí měsíc

28. dubna 2017 v 16:52 | K. |  Pokroky

Třetí měsíc je za mnou a tento měsíc bych označila ze velmi kritický. Bylo to totiž tak napůl - dva týdny jsem jedla dobře a běhala a teď ty poslední dva týdny kazím. Každopádně klikněte na celý článek pro výsledky.

25/4/2017

25. dubna 2017 v 21:36 | K. |  Jídelníček
Zdravím vás, děvčata. Jak jsem slíbila, tak se hlásím. Jídelníček raději přidávat nebudu, protože jak jsem zmiňovala, psala jsem dneska maturitu z ekonomiky a účetnictví a u toho jsem třeba spořádala jednu čokoládu. Fuj, fuj. Cítím, že jsem přibrala, břicho mám fakt šíleně nafouklé a to mě v pátek čeká měsíční měření a vážení.

Na váhu mám opravdu strach vlézt, takže to nechám až na ten pátek. Ani se mi nechce do toho měření, protože poslední týden a půl to mám s jídlem fakt špatný. Výsledky za měsíc duben teda budou fakt bídné, bojím se aby tam nebylo ještě větší číslo než před měsícem. Tak uvidím. Na druhou stranu si chci ten souhrn za další měsíc udělat, i když to bude špatné. Aspoň vy i já sama vidím, že ne vždy je posvícení a že ne vždy to jde dolů. Jo, kdybych jedla málo, tak výsledky budou dobré, ale bohužel... Nedá se nic dělat a další měsíc musím zamakat o to víc, protože léto je už da dveřmi!

20/4/2017

20. dubna 2017 v 21:41 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: 2 sýrové tousty
svačina: x
večeře: těstoviny s kuř. masem

pití: 1,5l vody, 0,3l čaje
pohyb: x

Ahojte, holky. Omlouvám se, že jsem se zase tak dlouho neozvala, ale nějak nestíhám a ani se mi nechce. Následující týdny nebudou o nic lepší, ale o tom vám dám ještě příští týden vědět. S jídlem jsem nějak polevila a cítím, že jsem něco přibrala. Posledních pár dní to vypadalo pomalu na začátek ZP, což se samozřejmě nesmí stát. Nechci teda hned skákat do minimálního jídla, aby to fakt nevyústilo v ZP, takže jídelníčky nic moc.

15/4/2017

15. dubna 2017 v 15:40 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: x
svačina: x
večeře: hranolky s kečupem

pití: 1l vody, kafe s lžičkou cukru a mlékem
pohyb: x
váha: 72,8 kg

Váha je poněkud zajímavá. Ale moc jí nevěřím. Sice jsem včera od oběda nejedla a večer pak měla akorát víno a pár sladkých panáků, takže budu určitě odvodněná, ale prostě se mi to nezdá. Velký úbytek za tak málo dní. Jako jo, je to skvělé, ale mám prostě strach, že to půjde nahoru. No snad ne. Uvidím v pondělí, to bude váha nejpřesnější.

12/4/2017

12. dubna 2017 v 21:39 | K. |  Jídelníček
snídaně: meruňková přesnídávka
svačina: x
oběd: zeleninový salát s kuřecím masem a dresingem
svačina: x
večeře: těstovinový salát

pití: 1l vody, 2 skleničky červeného vína s colou
pohyb: 3,5 km běh
váha: 74,9 kg

Konečně jsem pokořila těch 75 kg, takže doufám, že už to bude dál jen klesat. Jelikož jsem si do školy s sebou nestihla připravit jídlo, přemýšlela jsem, co si koupit. No prvně jsem chtěla jít do Albertu, ale když jsem si představila sama sebe jak tam půl hodiny běhám a přemýšlím, co by bylo vhodné, zakempila jsem to do jedné pizzerie, kde si obvykle beru sýrové tousty. Tak jsem si dneska řekla, že zkusím už konečně změnu (protože toust - pečivo, sacharidy a sýry - tuky) a vzala si zeleninový salát s kuřecím masem. Bože, to bylo fakt boží a mňamózní a byl toho plný kotel, že jsem se toho dost najedla.

11/4/2017

11. dubna 2017 v 19:50 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: 15g kuskusu, šmakoun, zelenina
svačina: x
večeře: 2ks pizzy

pití: 1l vody, frappé s vanilkovou zmrzlinou
pohyb: x
váha: 75,2 kg

Dneska mám hrozně dobrou náladu. Ty nálady se u mě střídají jak na běžicím páse a sama tomu nerozumím. Každopádně doufám, že mi ta nálada vydrží a bude to už jen a jen v pohodě. Proč se taky trápit, nemám proč. Možná z mé první maturitní zkoušky ze slohu, kde tento rok byly úplně blbé témata. Jediný, co jsem hledala bylo vypravování, když jsem to uviděla, mé myšlenky zněly něco jako: "A jsi v háji." Nakonec jsem něco sesmolila a myslím, že to bude dobrý. Musí být.

10/4/2017

10. dubna 2017 v 20:37 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: 15g kuskusu, šmakoun, zelenina
svačina: x
večeře: kuřecí prso s minimem bramb. kaše, 3 kyselé okurky

pití: 1l vody, 0,75l zeleného čaje
pohyb: 3,72 km běh
váha: 75,6 kg

Zítra mě čeká první maturita - slohovka z češtiny. Nějak velký strach z toho nemám, nejsem ani nervózní, nic. Místo toho tady řeším sračky sama se sebou a nemůžu se s ničím vypořádat. Klasika. Asi budu potřebovat více času na všechno. Chci pryč. Hrozně daleko. Říkala jsem, že v září chci do zahraničí. V plánu byla Anglie, ale po včerejšku přemýšlím nad Amerikou.

9/4/2017

9. dubna 2017 v 13:48 | K. |  Jídelníček
snídaně: x
svačina: x
oběd: domácí vývar s nudlemi, špagety s mexickou omáčkou a sýrem
svačina: x
večeře: ?

pití: 1,5l vody
pohyb: 8,27 km na kolečkových bruslích
váha: 75,7 kg

Včera jsem opravdu nikam nešla. Částečně mě to mrzelo, protože jsem nevěděla, o co přijdu (haha :D), na druhou stranu jsem ráda, že jsem zůstala doma. Pořádně jsem se vyspala a tak jsem už ráno šla na kolečkové brusle. Tímto dnem taky zahajuji pozitivní myšlení a budu si říkat samé pěkné věci. Fakt se musím začít mít sama sebe ráda, protože to občas šlo až do nenávisti.

8/4/2017

8. dubna 2017 v 14:16 | K. |  Jídelníček
snídaně: 3ks buchty
svačina: x
oběd: 2ks buchty
svačina: x
večeře: ?

pití: 1,5l vody
pohyb: ?

Pár dní jsem se neozvala. Za prvé jsem vůbec nestíhala, za druhé jsem žrala jak dobytek a za třetí... jsem celkem dost přemýšlela. Jsem ze všeho tak unavená, že jsem si už opravdu jednou pro vždy řekla dost. Těším se, až budu mít po škole. Opravdu pevně věřím, že odmaturuji napoprvé, abych si přes léto mohla vydělat a v září si sbalím svých pár švestek a půjdu do zahraničí. Vše musí jít podle plánu.

4/4/2017

4. dubna 2017 v 23:29 | K. |  Jídelníček
snídaně: banán
svačina: x
oběd: 35g kuskus, 84g tuňák, zelenina
svačina: x
večeře: hřibková polévka, 4 kolečka šunky

pití: 1l vody, kafe s mlékem
pohyb: 3,2 km běh

Nemám na ten běh vůbec energii. Žádnou sílu. Dneska jsem ty 3 kilometry uběhla jen s tím, že jsem se musela několikrát zastavit. Nevím, jestli to je jen dneškem, nebo to je tím, že jím prostě tak málo. Ráno jen banán a o půl 1 odpoledne kuskus s tuňákem a zeleninou. O půl 5 jsem šla běhat a prostě jsem tu sílu neměla. Tak jsem si na večeři místo obvyklé zeleniny dala hřibkovou polévku.