27/2/2017

27. února 2017 v 20:26 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: x
svačina: x
večeře: zelňačka

pití: 0,5l vody
pohyb: x
váha: 78,2 kg

Poslední dobou nemám moc chuť jíst. Nebyla jsem dneska ani ve škole, protože jsem měla mít jen dvě hodiny a to se mi opravdu nechtělo cestovat 3 hodiny kvůli dvoum hodinám. Za to jsem celý dnešní den strávila s přítelem od sestry, takže jsem opět nestihla cvičit, ale zítra bych se k tomu už měla dostat.


Včera mi napsal B. Čekala jsem, že se po té sobotě ozve, protože ho mám za tu dobu, co ho znám, prokouknutého. Takže mě to ani moc nepřekvapilo a zvládám to celkem bravurně, protože jsem ho odmítla, když chtěl, abych se stavila. Když jsme si psali i dneska, napadaly mě už i myšlenky jako: "No co, je už jedno, jestli se s ním ještě jednou vyspíš."

Ale pak jsem se snažila vybavit všechny ty špatné vzpomínky, aby mě to přešlo, takže jsem ty myšlenky hned zase zavrhla. Opravdu ho už neřeším tolik jako dřív. Bude to možná trošku déle trvat, ale hlavní je, že jsem v pohodě. Akorát jsem ještě nedostala odvahu mu napsat vše, co mám na srdci. Ale vím, že až nastane ta příležitost, tak to udělám.

Měli jsme k němu jít dneska hrát jednu hru, já, sestra, její přítel, B. a jeho spolubydlící, ale nakonec z toho sešlo, což je asi dobře. Navíc mi přijde, že jeho spolubydlící, můj kámoš, je na mě poslední dva měsíce naštavný. Já ho brala jako dost dobrého kamaráda a on vždycky říkal, že já jsem jeho dobrá kámoška, jenže já věděla, že by se nebránil i něčemu víc.

Sám věděl, že jsem s B. spala a někdy v létě jsme se o B. bavili a já mu řekla, že jsme to s B. ukončili a už nic spolu nemáme. No byl to nehorázný kec, jen jsem prostě nechtěla, aby O. (říkejme mu takhle) věděl, že to spolu táhneme pořád. Takže když jsem pak byla kdykoliv u B., hrozně jsem vždycky doufala, abych nepotkala O., což se mi dařilo až do začátku ledna. No a od ledna se se mnou nic moc nebaví.

Pár dní zpět mi napsal, že se se mnou samozřejmě baví, ale včera B., O., přítel od sestry a ještě jeden můj kamarád pili a došla řeč na mě. Dostali se až k tomu, že jsem se v létě na jednom festivalu koupala nahá v rybníku se třemi kluky (to radši bez komentáře, není to tak, jak to zní :D). Jeden z nich byl samozřejmě B. a kamarád, který s nimi včera pil. No a jelikož to O. všechno slyšel, je na mě od včerejška zase hnusný. Dneska jsem po něm něco potřebovala a dostalo se mi hnusné odpovědi...

Chybí mi, protože ho mám ráda jako kamaráda. Ale pokud on to vidí jinak a nemá chuť se se mnou bavit, tak asi bohužel...

Hrozně bych chtěla zase něco zažít s novým klukem, ale píšou mi jen kluci, u kterých nic nevidím, nebo je beru jen jako kamarády. A když najdu někoho, který vypadá fajn a nad kterým bych i uvažovala, tak se zase nemá ten dotyčný k ničemu. Zákon schválnosti. :D

Pardon za tak dlouhý sloh, potřebovala jsem to už ze sebe dostat. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anotherproana anotherproana | Web | 28. února 2017 v 0:56 | Reagovat

Ahoj spřátelíš? :)

2 C. C. | Web | 28. února 2017 v 12:46 | Reagovat

krásný jídelák :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama