16/2/2017

16. února 2017 v 20:02 | K. |  Jídelníček
snídaně: x
svačina: 2 ks veky, domácí pomazánka, šunka, vajíčko a okurek
oběd: x
svačina: x
večeře: halušky se zelím, 1 ks veky s tím co na svačinu

pití: 1,5l vody, hrnek kafe
pohyb: Jillian Michaels 30 Day Shred - Lvl 1
váha: 79,3 kg

Mám už výsledky z té maturity nanečisto z ekonomiky a účetnictví. Dostala jsem za tři, což jsem vůbec nečekala a jsem ráda, neboť jsem se na to dívala jen cestou do školy. A na účetnictví jsem se nestihla podívat skoro vůbec o to větší mám radost. Takže čistě teoreticky bych to dát mohla, tak snad to bude tak DOBRÉ i na reálné maturitě.


Asi někdy napíšu článek o typech lidí ve vlaku. Vlakem jezdím už čtvrtým rokem, z toho dva roky kadý den a někdy to je fakt na pováženou. Od týpka, který celoročně jezdí ve svetru (i v zimě v mínusech!), přes dědu, který jí paštiku svou kreditiní kartou, přes falešného Angličana, opilce až po prváky, kteří řvou přes celý vlak a myslí si, jak všechny zajímá jejich smích a tlachání o ničem. Někdy to fakt sepíšu. :D

A zítra jdu naposledy do školy a pak mě čekají jarní prázdniny. Konečně. Sice budu skoro všechen čas věnovat mé závěrečné práci a učení na maturitu, třídění otázek atd. ale i tak jsem ráda, že nemusím do školy. Hrozně mě to tam ubíjí a nebaví mě tam sedět.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 17. února 2017 v 16:14 | Reagovat

Moc gratuluju, já ať mám klidně čtyřky od shora až dolů na maturitním vysvědčení, hlavně ať to mám :D.
Sepiš, to mě zajímá :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama