Comeback

28. ledna 2017 v 20:29 | K. |  Ostatní
Zdravím vás všechny, kteří i po tak dlouhé odmlce navštíví tento blog.
Nevím, kde bych měla začít.


Přestat psát jsem začala někdy v polovině listopadu, ale i když jsem nepsala, pořád jsem se točila v bludném kruhu - zdravé stravování, nejezení, přejídání. To způsobilo to, že jsem vlastně nic nepřibrala, ale taky nic neshodila. A i když vím, že váhu mám cca stejnou, cítím se milionkrát hůř.

V mém životě se toho opět hodně odehrálo. Přestala jsem komunikovat s lidmi, kteří mě pomlouvají a rozebírají věci, do kterých jim nic není. Hodně lidí se dozvědělo pár věcí, které pro mě byly celkem osobní. Už si z toho nic nedělám - tak to ví a co já s tím, ale ze začátku mě to štvalo neskutečně.

Před pár týdny jsem se přestala zajímat o lidi, které nezajímám já. Já ty lidi měla (možná ještě pořád trochu mám) strašně ráda, ale pochopila jsem, že oni mě ne a ozvou se jen v případě jak se jim to hodí do karet. Ale život jde dál.

Na instagramu jsem si promazala fotky a převážně nechala jen ty s přáteli. Když jsem ve společnosti, cítím se blbě, protože si myslím, že na mě každý čumí jak jsem tlustá. Takže by bylo vhodné s tím zase opět něco začít dělat. Já i po těch 4 letech neztrácím naději.

Dneska mám narozeniny. Takže skvělý začátek začít.

Nevím, jestli se budu ozývat denně. Chtěla bych, ale mám hodně školy, práce a domů chodím vyčerpaná, ale i tak se ale pokusím psát často.

Budu tajně doufat, že mě opět vezmete mezi sebe a opět se stanete mými čtenáři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | 29. ledna 2017 v 8:14 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsi zpět. Ani vlastně nebudeš věřit, jak ti rozumím. Před pár lety jsem se točila v kruhu pomluv, ponižování a já nevím čeho ještě. Nechtěla jsem se však těch lidí vzdát, připadali mi snad důležití. Naštěstí jsem s tím vším sekla, ale byla jsem dost bez sebevědomí, což mne lehce pronásleduje až do teď.
A pochybuju, že se na tebe každý dívá jak jsi tlustá. I kdyby, tak co je jim do toho. Navíc jsem viděla tvůj instagram (na stalkera :D) a musím opravdu říct, jako prudká heteračka, že jsi moc hezká ženská. Ale chápu tě, vím co to je.
A ještě- všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a síly!:)
Nevzdávej to, zůstaň silná, ty dokážeš cokoli.
Mia

2 Vivian. Vivian. | Web | 29. ledna 2017 v 21:06 | Reagovat

Nemusíš tajně doufat, my tě vždycky přivítáme s otevřenou náručí a podpoříme.

Změny asi byly zásadní, ale situace už si to vyžadovala. Neztrácej čas s falešnými lidmi, kterým na tobě ve skutečnosti nezáleží (i když sama vím, že je to někdy těžké poznat a člověk si to nechce připustit, protože má ty lidi rád).

Přeji ti opožděně všechno nejlepší, užívej si život a neohlížej se zpět, dívej se do budoucnosti, snad brzy budeš tam, kde chceš být :-)

3 B. B. | Web | 30. ledna 2017 v 17:28 | Reagovat

Přeji všechno nejlepší!
S pocity, že na mě každý kouká, to mám od minulého týdne stejné, ale my to dáme :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama