Listopad 2016

14/11/16

14. listopadu 2016 v 20:02 | K. |  Jídelníček
snídaně: Míša řez
svačina: řecký jogurt čokoláda 0 % tuku
oběd: kuskus s tofu a zeleninou
svačina: x
večeře: odtučněný tvaroh s medem

pití: 1,5l vody
pohyb: JM - Killer Buns & Thighs - L1

Nebaví mě teď moc psát na blog. Dneska jsem už konečně cvičila, i když bych správně neměla. Tak třeba mě i nakopne to blogování. :D :D Rozhodla jsem se, že do konce roku budu cvičit doma a od ledna 2017 bych začala opět chodit do posilky + bych chtěla začít plavat, tak uvidíme. Do konce roku bych chtěla mít cca 70 kg, což je nějakých 8 kg dolů, a jelikož mám nadváhu, tak si myslím, že to půjde, když už teď fakt nebudu nic porušovat. Napadlo mě, že bych zase začala hladovět, ale nějak už na to asi nemám, tak se spíš snažím snížit o něco sacharidy a jíst hodně bílkovin. Uvidím jak to půjde dál, snad už dobře a nebudu stát na mrtvém bodě. :)


7/11/16

7. listopadu 2016 v 20:39 | K. |  Jídelníček
snídaně: ovesná kaše s mandarinkou
svačina: šopský salát
oběd: hovězí vývar s domacími nudlemi
svačina: 4 lžičky nutelly
večeře: makrela, 2 špaldové krekry

pití: 1,5l vody
pohyb: x
váha: 78,4 kg

Když nemám pohyb, celkem hůř se mi daří držet jídlo. Neměla bych dělat cardio a namáhavé cvičení minimálně dva týdny skrz to moje nové tetování, ale myslím, že tomu dám týden a začnu zase cvičit.
Jinak k tetování - mám ho na žebrech a jak mě každý strašil, že to bude bolet (ještě k tomu na žebrech), tak mě to nebolelo vůbec. Ke konci to bylo lehce nepříjemný, ale bolest? Vůbec.
Jinak se tak nic neděje. Nálady a pocity se mi střídají jak na horské dráze, bohužel.


1/11/16

1. listopadu 2016 v 18:07 | K. |  Jídelníček
snídaně: ovesná kaše s hruškou
svačina: 2 špaldové krekry, žervé, šunka a kousek hermelínu
oběd: kuskus, tofu s čínskou směsí
svačina: okurka, paprika, cherry rajčata, nízkotučný tvaroh
večeře: šopský salát

pití: 1,5l vody, 0,3l černého čaje
pohyb: x
váha: 78,4

Tak jsme se posunuli do dalšího měsíce. Je neuvěřitelné, že za dva měsíce je opět konec roku. Pamatuji si, jak jsem slavila Silvestr a za chvíli má být další? Šílené jak ten čas utíká.
Dneska jsem necvičila. Myslím, že na mě něco leze, protože mě neustálé bolí hlava, mám rýmu atd. S tím cvičením budu mít teď několik dní problém, neboť v pátek jdu na tetování na žebra. Takže nebudu moc dělat nějaké cardio, ale spíš lehce posilovat. Chtěla jsem začít plavat, ale vůbec nevím jak dlouho se mi to bude hojit... Někdo říká, že 10 dní, někdo říká měsíc. Tak uvidím...