Říjen 2016

28/10/16

29. října 2016 v 10:37 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: bulgur, tofu a italská směs
svačina: bílý jogurt s hruškou
večeře: panini

pití: 0,5l vody, 2x spritz, 2x kokosová vodka s ananasovým džusem, 4x malibu
pohyb: 20 minut doma HIIT
váha: 78,7

Včera jsem to pokazila tím alkoholem. Šly jsme si sednout a prostě to jen u vína neskončilo. Je sice fakt, že mám dneska 77,4 kg (váha nahoře je včerejší), ale to je jen tím alkoholem, protože odvodňuje, takže zítra zase počítám větší číslo. A fakt jsem se bavila a uvědomila si pár věcí. Cítím se lépe. Po práci, kde jsem teď, bych měla jet za kamarádkou do jiného města na bowling a večer asi dáme nějakou párty, nebo aspoň někam zajdeme posedět, tak tam přespím. Moc pít nechci, protože jsem včera utratila zase majlant, ráno budu muset jet domů, protože odpoledne jdu zase jdu do práce. :D Takže s jídelníček se ozvu opět až zítra.
Užívejte víkendu a vlastně všeho, co máte. :)

27/10/16

28. října 2016 v 0:27 | K. |  Jídelníček
snídaně: ovesná kaše s mlékem a hruškou
svačina: řecký jogurt čokoláda 0% tuku
oběd: brambory s kuř. prsy, paprika a okurek
svačina: 2 špaldové suchary, 2 vajíčka, žervé
večeře: kuskus s tofu a čínskou zeleninou

pití: 1l vody, 0,5l heřmánkového čaje
pohyb: fitko
váha: 78,4

Myslím, že to tofu mi za chvíli poleze krkem, ale tak nějak nevím, kde nabrat hodně bílkovin. Taky jsem dneska byla s kamarádkou dvě a půl hodiny venku a fakt jsme se celou dobu procházely, takže to je taky nějaký pohyb aspoň. A udělaly jsme dobrý skutek. Našly jsme na zemi peněženku. Kreditní karta, min. 3 000,- v hotovosti, veškeré doklady... tak jsme koukly na občanku a vrátily ji majiteli. A zítra chce jít ta kamarádka posedět a popít. Ona nějak nepije, ale vím, že aspoň víno bude. Budu to muset nějak vymyslet, protože se mi to nechce nijak moc kazit... Navíc musím celkem šetřit, neboť za týden jdu na to tetování, příští čtvrtek jedu do Brna na Gaudeamus a v prosinci jedu na 2 dny do Vídně na trhy, do toho budou Vánoce. No... zase všechny prachy utratím. :D Ale musím si na to ještě něco našetřit.
Snad se stihnu zase ozvat zítra, teď už jdu spát. :)

26/10/16

26. října 2016 v 20:51 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: 2 špaldové suchary, žervé a šunka
oběd: kuskus s tofu a italskou směsí
svačina: rajčata
večeře: odtučněný tvaroh s 1pl medu

pití: 1l višňového čaje, 0,5 l vody
pohyb: fitko
váha: 79 kg

Neznáte někdo nějaké vitamíny na únavu? Mám pocit, že bych jen pořád spala. To, že ve všední dny vstávám v 4:45 tomu moc nepomáhá, dneska jsem už chtěla v 8 večer normálně zalehnout a to mám za dnešek naspáno 8 hodin. Jednoduše mi to nepřijde normální, protože jsem chtěla spát i odpoledne, ale naštěstí jsem se donutila jít do fitka. Zítra mám celkem nabitý den, ale těžko říct zda to všechno stihnu. Měla bych se i učit, nebo dělat maturitní otázky, ale to pořád odkládám jak nejvíc můžu. Nejradši bych už měla červen 2017 po úspěšné maturitě, hihi.

25/10/16

25. října 2016 v 23:23 | K. |  Jídelníček
snídaně: x
svačina: x
oběd: sójové kostky s paprikou, okurkem a rajčaty
svačina: cottage s paprikou a rajčaty
večeře: 2 špaldové suchary s rybičkovou pomazánku + tuňák

pití: 1l heřmánkového čaje
pohyb: x
váha: 80,5 kg

Mám se dobře. A to i když mám nejvyšší váhu za poslední 3 roky. Vím, že to je tím, že mám pár dní před MS a taky proto, že jsem opravdu přestala hladovět a tělo si "zvyká". Takže se to brzy srovná, vím to.
Dnešní den jsem měla takový flákací, protože jsem neměla školu a práci mám až o víkendu. Tudíž jsem vstávala v 11 (proto chybí snídaně a svačina) a vlastně se celý den flákala. Tohle jsem opravdu potřebovala, být doma, v posteli, nic nedělat. Poslední dobou jsem fakt byla v jednom kole. Od zítřka jsou prázdniny a zítra už i zamířím zase do fitka. Jeden den jsem potřebovala vypnout, pořádně.
Je mi fajn, po dlouhé době. Důležité je myslet pozitivně. ♥


17/10/16

17. října 2016 v 21:30 | K. |  Jídelníček
snídaně: vanilkový puding s hruškou
svačina: 2 křehké plátky, žervé, chorizo
oběd: kuskus s tofu a čínskou zeleninou
svačina: paprika, cherry rajčátka a okurek
večeře: těstoviny s vep. masem

pití: 1,5l vody
pohyb: 40 minut cardio, 10 minut posilování břicha

10/10/16

10. října 2016 v 19:51 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: jablko, mandarinka
oběd: x
svačina: x
večeře: 5 kyselých okurek

pití: 1,5l vody
pohyb: 45 minut cardio, 40 dřepů

Rozhodla jsem se na to jít tvrdší formou. Jsem zvědavá jak dlouho to vydržím, protože je mi jasný, že tohle nejde praktikovat v kuse. Možná se 1x za týden najím "normálně". Nechci předbíhat, moje silná vůle není tak silná a musím jí "upevňovat".
O víkendu jsem samozřejmě nikam nejela. Možná to z toho článku vypadá, že bych ho chtěla, ale opravdu ne. Nemám problém se s ním bavit jako kamarádka, ale udržovat s ním intimní vztah už nechci. Já v těch chlapách pořád tápu, protože tu je ještě jinej - už skoro dva roky. Fuuu, nejradši bych si nějak k nim vypnula city a necítila nic. Ale to je jiná kapitola.
No a nakonec - v celém článku máte ty šaty na maturiťák. Je možné, že je za pár dní smažu.

2/10/16

2. října 2016 v 21:59 | K. |  Jídelníček
snídaně: 2 křehké plátky s žervé a kouskem hermelínu
svačina: x
oběd: vývar, rýže a španělský ptáček
svačina: x
večeře: šopský salát

pití: 1,5l vody, 0,2l čaj z ovoce
pohyb: x

Ujíždím teď na šopském salátu. Mám ho i zítra na svačinu do školy. Kam se mi absolutně vůbec nechce. Dnešní den byl absolutně zvláštní. Dopoledne jsem byla venku s jednou kamarádkou a po jednom incidentu to bylo hrozně zvláštní. Odpoledne mi pak napsal jeden kluk. Táhneme/netáhneme to spolu už skoro dva roky. Zrovna tenhle měsíc to budou dva roky. Máme to mezi sebou komplikované a byla bych konečně ráda, kdyby se to nějak mezi námi vyřešilo, jakkoliv. Aspoň bych se třeba mohla pohnout dál. Jenže to taky není úplně jednoduché...

1/10/16

1. října 2016 v 20:35 | K. |  Jídelníček
snídaně: šopský salát
svačina: x
oběd: kuř. tortilla
svačina: x
večeře: x

pití: 0,5l vody, 0,4l hruškového džusu
pohyb: x

Je načase začít zase makat. A když je toho prvního, tak jsem se do toho tedy pustila. Cítím, že jsem přibrala, jak jinak. Ale nemá cenu brečet nad rozlitým kafem, prostě se musím postavit a jít dál. Nevím jak to bude s cvičením, ale aspoň 3x týdně bych chtěla cvičit pravidelně.
Jinak, dneska jsem si byla vybírat šaty na můj maturiťák. A sehnala jsem! Tak mám z toho radost, protože jedna starost mi odpadá. Možná později až se ples bude blížit, tak udělám nějaký článek. :) A nevím tedy, jak často budu psát jídleníčky. Musím nad tím popřemýšlet, protože fakt nevím, jak budu stíhat.