Září 2016

Praha

15. září 2016 v 21:49 | K. |  Ostatní
Tento týden jsem tomu přidávání taky moc nedala. No a nebude to ani o nic lepší, protože teď se ozvu až v úterý. Zítra slaví kamarád narozeniny, takže jdu tam a v sobotu ráno jedu do Prahy a budu tam až do pondělí. Hlavní důvod, proč do Prahy jedu je ten, že v neděli je koncert Nickelback, na které se neskutečně těším. No a tak jsme to spojili s takovým víkendem v Praze. Já, kamarád a kamarádka. Bude to pecka, teda, doufám!

Jak to bude s jídlem netuším. Popravdě to teď docela kazím, nevím, kam se to všechno podělo. V jednu chvíli mám chuť začít jíst více a zdravěji a v druhé chvíli si říkám, že ne, že to až později.

Takže nemám absolutně čas se ozvat během následujícíh pár dní. Zítra nebudu stíhat vůbec - sbalit se, nachystat se, oslava atd. Nesmím to tam hlavně přehat a jít brzo domů. Posledně když jsem šla na oslavu a pak jsem jela další den do Prahy, měla jsem naspanou hodinu a půl, což teď rozhodně nechci.

No nic, nebudu vás dále zdržovat, ozvu se v úterý. ♥


13/9/16

13. září 2016 v 21:25 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: jogurtový nápoj broskev
oběd: gulášová polévka
svačina: x
večeře: x

pití: 1,5l vody
pohyb: 4,12 km běhu, 20 minut chůze

Včera jsem to trošku přepískla s jídlem. Byla jsem celé odpoledne/večer s kamarádkou a tak jsem jedla o něco více... Dneska je to o něco lepší a byla jsem i běhat, tak mám z toho trošku lepší pocit. Vážit se budu až v ten čtvrtek a zatím to je fakt pokrok, že jsem se ještě nevážila od minulého čtvrtka.


11/9/16

11. září 2016 v 21:08 | K. |  Jídelníček
snídaně: x
svačina: x
oběd: 5 koleček rohlíku s nějakou pomazánkou
svačina: x
večeře: cereálie s mlékem, 3 lžičky nutelly

pití: 1,5l minerálky
pohyb: x

Neměla jsem čas se celý víkend ozvat. V pátek slavila sestra narozeniny, v sobotu jsem byla v práci a potom jsem šla ke "kamarádům" na byt. Pak do hospody, vrátila jsem se ve tři ráno a v dneska jsem šla zase do práce, takže... nic moc. :D Já si asi založím nějaký samostatný blog jakožto "deník", kde si budu psát historky, protože to fakt není možný. :D Možná pak hodím odkaz pokud by byl zájem.
Na jídelníček nekoukejte, po včerejšku jsem tak nějak nemohla do sebe nic dostat, až teď večer a vzala jsem si fakt špatné jídlo. Vážit se budu až ve čtvrtek a doufám, že tam bude 75 kg!

8/9/16

8. září 2016 v 19:58 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: 2 nektarinky
oběd: cottage se zeleninou
svačina: x
večeře: půlka banánu, trocha roztopené čokolády

pití: 1,5l vody
pohyb: 2,58 km běhu
váha: 75,9 kg

Dělala jsem dneska sestře banánky v čokoládě na její zítřejší oslavu narozenin, takže jsem trochu ochutnávala. A dneska jsem si udělala takový "plán". Chtěla bych do mého maturitního plesu zhubnout na váhu 68 kg. Ples je na konci listopadu a počítala jsem, že kdybych týdně zhubla 1 kg, tak na začtku listopadu bych to mohla mít. To se mi prostě povede! :)

7/9/16

7. září 2016 v 22:03 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: clz závin s jablky
svačina: 2 křehké plátky s vajíčkovou pomazánkou, 1 kř. plátek s žervé a šunkou, tvrdý sýr
večeře: x

pití: 1,5l vody, 0,7l ledového čaje
pohyb: x

Opět nestíhám žádný pohyb. Byla jsem totiž s kamarádem v kině na Smrt ve tmě. A ze školy přijíždím ve 4, takže absolutně nestíhám. Zítra bych už ale měla stihnout běh nebo Jillian. Na vaše blogy mrknu asi zítra ve škole, teď řeším celkem nepěknou situaci, protože příští týden jedu do Prahy a měli jsme vyhlídnutý penzion, bohužel v ten víkend nemají ani jeden pokoj volný. Takže teď hledám jiný - nemáte nějaký tip na penzion za přijatelnou cenu v Praze? :)

6/9/16

6. září 2016 v 20:45 | K. |  Jídelníček
snídaně: x
svačina: x
oběd: x
svačina: brambory, kuř. řízek (16:00 hod)
večeře: x

pití: 1,5l vody, 0,3l ledového čaje, kafe
pohyb: x

Tak jo, nejezení není nic pro mě. :D Teda ve škole jsem to vydržela, doma jsem se pak už musela najíst, protože mi bylo tak nechutně blbě, bolela mě hlava, že to nešlo. Dokonce jsem šla i spát, jak jsem byla vyřízená (ale to přikládám i k mému vstávání v 5 ráno). No a jelikož jsem spala déle než jsem čekala, tak jsem si nestihla ani zacvičit.

5/9/16

5. září 2016 v 19:48 | K. |  Jídelníček
snídaně: x
svačina: x
oběd: x
svačina: brambory, kuř. řízek (16:00 hod)
večeře: x

pití: 1,5l vody, kafe
pohyb: 3,66 km běhu, 10 minut chůze

Tak jsem se do toho zase opřela. Původně jsem dneska nechtěla jíst vůbec a zůstat jen na kafi a vodě, ale moje máma má volno z práce a udělala oběd, a když nejím, je naštvaná. Zítra to bude už ok, protože bude zase v práci, takže po tom nebude nijak pátrat. Takže bych chtěla zítra a pak možná dalších pár dní? být jen na vodě a kafi. Vím, že to není nejlepší a dost z vás se mnou nebude souhlasit, ale potřebuju se do toho dostat pořádně. Ani nevím jak dlouho to vydržím, jestli vůbec. Ale zkusím to.

Já tu holku žeru! Má naprosto luxusní postavu a takhle by mi vůbec nevadilo vypadat, i když klidně o trošku menší stehna :D ale je úplně TOP! I ty vlasy... jo a neříkejte mi, že s hladověním takového zadku nedosáhnu :D já to vím, ale prvně musím zhubnout a až pak můžu pracovat na něčem takovýmhle, jo, to bude teda pěkně dlouhá cesta :D


1/9/16

1. září 2016 v 21:24 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: rýže s kuřetem
svačina: dva malé kousky buchty, 3 malé perníčky
večeře: malá mistička kuskusu s tofu a čínskou zeleninou

pití: 1,5l vody, 0,4 l poděbradky citrón
pohyb: 3,53 km běhu, 20 minut chůze

Dneska jsem to s jídlem celkem dost přehnala. Mám teda šílené výčitky a cítím se strašně přeplněná. Běhat se mi jít vůbec nechtělo a taky to byl zatím asi nejhorší běh. V sobotu máme rodinnou oslavu narozenin, ale budu skoro celý den v práci, tak předpokládám, že to nebude taková katastrofa. Nějak to budu muset vymyslet s tím jídlem, protože nemám vůbec pevnou vůli. A rozhodla jsem se, že se budu vážit 1x za měsíc. Takže se zvážím v pondělí, protože posledních pár dní nebylo nejlepších. No a pak se zvážím až za měsíc.
A taky nám začala škola - děs. Jsem teď v maturitním ročníku a už se to na mě sype. Chci se té škole dost věnovat, celkově tak jen sama sobě a svému vzdělávání, hihi. A tím pádem mi začalo vstávání v 5 ráno - teror.