Srpen 2016

29/8/16

29. srpna 2016 v 22:20 | K. |  Jídelníček
snídaně: meloun
svačina: x
oběd: brambory s masem
svačina: x
večeře: houska, kuř. maso, zelenina, trocha kečupu

pití: 1l vody
pohyb: x
váha: 75,1 kg

Jsem zpátky z festivalu. Byl poněkud... zvláštní. Vlastně jsem zase provedla to, o čem jsem říkala, že už nikdy neudělám. Inu, po dnešku už to fakt nikdy neudělám. Já fakt někdy napíšu moje historky s chlapy. Protože to fakt není možné. Přijde mi to už fakt jako vtip. Ten život si ze mě prostě utahuje.
Každopádně jsem "vyřešila" situaci s jiným klukem. Ví, že ho mám ráda a vše další a on na to vlastně nijak nereaguje. Pořád slyším od něj jeho ohranou písničku: "Nemám tě na háku, kdybych tě měl, tak s tebou nejsem do pěti do rána venku." A mě nebaví už tohle poslouchat. Kdyby mě na háku neměl, vypadá to sakra jinak. Mám teda pocit, že jsem pro to udělala vše, co jsem mohla, a když nemá zájem, je prostě čas se pohnout dál. Myslím, že po mých zkušenostech s chlapy teď nebudu chtít dlouho nikoho ani vidět. Jednoduše řečeno - je mi z většiny kluků špatně.
Budu je mít na háku, tak jako oni měli mě na háku doteď. Budu se věnovat sama sobě, tomu ať zvládnu napoprvé maturitu a tomu, ať už pořádně zhubnu. Vlastně, cítím se teď hrozně volná. Nevím proč. A mám se dobře.

23/8/16

23. srpna 2016 v 21:40 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: hřibková polévka, těstoviny s masem
svačina: x
večeře: věneček, 1 malý kousek buchty

pití: 1l vody
pohyb: 10 km kolečkové brusle

Nestíhám psát. Jsem v jednom kole. Pátý den mě bolí šíleně hlava. Jako kdyby mi tam někdo bodal nůž. Mám to tak už 2 roky. Objeví se to u mě tak jednou za 3 měsíce a trvá to přibližně 5-6 dní. Doktorka říká, že to je migréna, ale zdá se mi to jako blbost. Včera jsem kvůli tomu nemohla ani cvičit, vydržela jsem to asi 8 minut a pak jsem s tím sekla, protože jsem myslela, že mi ta hlava vybuchne.
Jídelníčky tak nic moc. Byla jsem dneska popřát babičce k narozeninám a tak do mě nacpala věneček a kousek buchty. No, se slušností jsem si dala. Ale ty jídelníčky nebudou do konce týdne perfektní. V pátek odjíždím na víkend na festival. Takže se to zase zlepší až příští týden.
Zkusím se více ozvat zítra. :)

19/8/16

19. srpna 2016 v 21:05 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: kuskus, tofu a zelenina
svačina: 3bit, pár kousků šunky
večeře: kuskus, tofu a zelenina

pití: 1l vody, Americká limonáda, 4x drink (Stará myslivecká + Kofola)
pohyb: 3 km chůze
váha: 75 kg

Byla jsem s kamarádkou venku. S tou, která mě zklamala. Teda, spíš mě od ní jedna věc šíleně mrzí. A bylo to divné. Snažily jsme se dělat jakože nic, ale pak jsme se stejně málem uprostřed pizzerie pohádaly. Prý si to vyříkáme. Blbost. Každá na to máme jiný názor. Takže jsme tam po sobě házely argumenty, až jsem musela změnit téma, neboť bych se asi rozbrečela. Šíleně mě to od ní mrzí. Ale říkám si, že to je moje dobrá kamarádka a tak to už snad bude v pohodě. Ale jak tohle skončí, těžko říct. Teda, já vím, jak to skončí. Moje intuice mi to říká. I když nechci, aby to tak skončilo, stejně si myslím, že to tak bude. Prostě bude ve vztahu s klukem, se kterým jsem spala/spím. Pořád si nalhávám, že to dobré kamarádky nedělají. Že se nedělá to, že kamarádka si začne s klukem, se kterým jsem něco měla/mám, ke kterému jsem něco cítila. Ale moje intuice mi říká pravý opak.
A dneska jsem neměla čas cvičit. Odpoledne jsem šla se sestrou na chatu, protože tam přijela rodina z daleka. Takže jsme popili, jak můžete vidět v jídelníčku. A měla jsem tam nějakou šunku. Zítra tam jdu taky, po práci. Tudíž nevím, jak se ozvu. Možná v neděli ráno, uvidím, zda nepůjdu zítra večer do hospody.
A pro "Loli": Mně právě přišlo, že ty články o chlapech/životě nikdo moc nečetl, proto je nepíšu tady. Ale pokud by byl zájem, klidně to psát budu. :D Já hrozně ráda píšu a měla bych i o čem psát. :D

18/8/16

18. srpna 2016 v 20:34 | K. |  Jídelníček
snídaně: x
svačina: x
oběd: lasagne
svačina: x
večeře: kuskus, tofu a zelenina

pití: 1l vody
pohyb: JM -Killer Buns & Thighs: den čtvrtý
váha: 75,4 kg

Myslím, že kdybych napsala knihu o svém životě, byl by to hotový trhák, bestseller. Protože to, co se mi vše děje. To prostě není možný.
Včera jsem potkala po dlouhé době tetu. "Nezhubla jsi nějak?" Tak mě to těší. Popravdě, já taky pozoruji malé změny. Hlavně v nohách, nejspíš z toho běhu. A to mám dole jen 2,5 kg. A po včerejšku jsem ještě zhubla 100 gramů. Ale i tak jsem dneska chtěla jíst toho málo. Celkem se povedlo.

17/8/16

17. srpna 2016 v 23:46 | K. |  Jídelníček
snídaně: řecký jogurt 0 % tuku s příchutí čokoláda
svačina: x
oběd: malá porce lasagni
svačina: kousek pizzy
večeře: lasagne

pití: 1l vody, horká griotka
pohyb: 3,55 km běh, 15 minut chůze,
váha: 75,5 kg

Původně jsem tady ten jídelníček nechtěla vůbec dávat. Je otřesný. S kamarádkou jsem byla v pizzerii. A... neměla jsem dneska sílu řešit jídlo. Myslela jsem, že bouchnu jako sopka. Šla jsem běhat jen proto, abych se uklidnila. Ale věřím, že zítra se vrátím do starých kolejích. Dneska to fakt nešlo. Lasagne jsem dělala na oběd já. Povedly se a všem chutnají.
Ale cítím se fakt hrozně. Ne hrozně, jako spíš, že mě mrzí jedna věc od mé dobré kamarádky. Tak jsem zuřila, byla/jsem na ní naštvaná, protože to, co dělá... to se prostě kamarádkám nedělá. No, sílu na to všechno odepsat jsem měla až po pěti hodinách, kdy jsem jí psala půlhodinovou slohovku. Omlouvala se, ale stejně už teď to je jiný. A to s ní mám jít v pátek ven. Nechci jí ztratit, protože to je moje dobrá kamarádka, ale ani teď nemůžu být v pohodě. Asi to bude v pátek divný.

16/8/16

17. srpna 2016 v 0:40 | K. |  Jídelníček
snídaně: 1 malý kus rolády
svačina: x
oběd: lečo
svačina: kousek salámu, 4 kyselé okurky
večeře: topinky s kuř. masem, zaleninou a sýrem

pití: 1l vody, 3x svařené víno
pohyb: 6,26 km běh, 15 minut chůze,
váha: 75,3 kg

Teď jsem došla domů. A fakt se bojím zítra lézt na váhu. Byla jsem s kamarádkou v hospodě a tak jsem si tam dala topinky a svařené víno. Nic moc, já vím. Ale neumím se v hospodě krotit. Pak se k nám přidali naprosto dva cizí chlapi. Vlastně jsme je prvně celkem odmítali, ale pak jsme teda svolili a šli do druhé hospody.
A mám bordel v hlavě. Po víkendu. A jsem z toho zoufalá a nevím, co mám dělat. Nechci to tady rozebírat, protože byste tomu stejně po pár odstavcích nerozuměli. Samozřejmě, že v tom je chlap. Chlap, kterého tak moc dlouho chci. Jenže už mě nebaví se trápit tím, jestli tam ta šance je, nebo není. Potřebuji to slyšet narovinu od něj. Ale bojím se odpovědi. Ale možná by mě to posunulo dál, když budu vědět, jak to je.

15/8/16

15. srpna 2016 v 20:30 | K. |  Jídelníček
snídaně: 2ks buchty "Orgasmus"
svačina: x
oběd: trocha Bratislavské pečeně
svačina: x
večeře: meloun

pití: 1,5l vody
pohyb: 4,19 km běh, 15 minut chůze, JM - Killer Buns & Thighs: den třetí
váha: 75,4 kg

Nedivte se názvu té buchty, fakt se to tak jmenuje! Máma ji dělala včera, tak jsem si vzala kousek na snídani. Byla jsem dneska běhat a cvičila jsem i Jillian. Mám ze sebe fakt radost. Snad tam zítra bude to číslo ještě nižší!

14/8/16

14. srpna 2016 v 22:50 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: lečo
svačina: věneček
večeře: kuř. maso, bulka, zelenina

pití: 1l vody, spritz
pohyb: x
váha: 74,2 kg

Dneska jsem si dala pauzu od cvičení. Váhu mám nízkou, ale myslím, že to je po tom víně, protože alkohol odvodňuje. Takže tak nějak počítám, že zítra bude číslo větší. Ale dneska byla u nás babi a já se zrovna chystala do práce, když prohodila: "Ty jsi nějak zhubla, ne?" Tak jsem měla radost. Po práci jsem šla s kamarádkou si sednout a pak se k nám později připojil náš dobrý kamarád. Takže další takové fajn odpoledne/večer. Teď už tak akorát mizím spát, abych mohla ráno brzo vstát a jít běhat.

13/8/16

14. srpna 2016 v 9:35 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: x
oběd: brambory s uz. masem
svačina: meloun
večeře: 2 malé věnečky (u kamarádky)

pití: 1l vody, frappé, 2 skleničky vína
pohyb: 5,27 km běhu, 15 minut chůze
váha: 75,7 kg

Včera jsem se nestíhala ozvat, tak hodím včerejší jídelníček teď a večer dám pak dnešní. Je to nic moc, žádný vzorný jídelníček, ale i tak jsem pak po něm zhubla (o tom více večer). Původně jsem šla večer jen s kamarádkou na kafe, nakonec to dopadlo tak, že jsem domů přišla ve 4 ráno. Po dlouhé době jsem se fakt bavila - žádná deprese, brečení.

12/8/16

12. srpna 2016 v 23:16 | K. |  Jídelníček
snídaně: cereálie s mlékem
svačina: cereální bageta s žervé, chorizem, kouskem hermelínu a rajčetem
oběd: x
svačina: špagety s domacím "lečem" a sýrem
večeře: x

pití: 1,7 l vody, 0,3 l minerálky
pohyb: 7 hodin v práci, Jillian Michaels - Killer Buns & Thighs: den druhý
váha: 75,4 kg

Váha klesá, což jsem ráda. Po dnešku teda nevím, protože se cítím hrozně přecpaná. Taky jsem byla dost unavená, tak jsem to v pět hodin odpoledne zabalila a šla spát. S přestávkami jsem spala až do půl 11, heh. Vždycky jsem se probudila, koukla na mobil/napila se a šla pokračovat ve spánku. :D A chystám se jít spát zase tak za hodinu, protože ráno vstávám do mé druhé práce. Tentokrát se mi tam vůbec nechce, protože u nás je tenhle víkend festival (dneska začal) a já se bojím, že mi do práce tím pádem přijde hodně lidí.